Privátní ubytování - IVAN CINDRIĆ

SLUNJ - Plitvická jezera.

30 km před národním parkem " Plitvická jezera " při vaší cestě na Jadran, je možné se ubytovat v malebné obci SLUNJ. Zde se do řeky Korana vlévá krásným vodopádem říčka Slunjčica. Pokud si tyto vodopády chcete prohlédnout, je nejlepší zaparkovat na odpočívadle hned na kraji obce Slunj, ještě před mostem. Z mostu je pak krásný pohled na vodopády i staré mlýny. Některé jsou stále poháněné řítící se vodou a ještě dnes plně funkční.

Druhý den ráno si v pohodě můžete prohlédnout ( pokladna otevřena od 9 hod., vstup dosp.os. = cca 350,- Kč, prohlídka min. = 4 - 5 hod.) krásný národní park s mnoha vodopády a jezery ( mj. točil se zde film Vinetou ) nebo ty zajímavé vertikální mlýny na říčce Slunjčica.

K moři to pak máme už jen 4 hodiny cesty !

Nejvýhodnější ubytování v regionu Plitvických jezer - DOPORUČUJEME !

Ceny pro letní sezónu 2011 - tj. od 1.5 - 1.10.2011

Ubytování vč. pobyt taxy květen (5) červen a září (6,9) červenec a srpen (7,8)
Dospělá osoba ( odrostli ) 10 EUR / noc 12 EUR / noc 13 EUR / noc
Děti ( djeca ) 9 EUR / noc 11 EUR / noc 12 EUR / noc

SLEVA při pobytu na 3 a více nocí = 20% !!!

Pro rezervaci pobytu vám stačí zaplatit 20% celkové hodnoty pobytu, vypočítané z uvedeného ceníku. 80% celkové ceny vašeho pobytu se pak doplácí při příjezdu majiteli pensionu.

Manipulační poplatek - 5 EUR / APP - účtujeme na zprostředkovací režii.

Celková kapacita ubytování je pro 16 - 20 osob, Parkovat může 5 - 6 aut.

( pátky a soboty jsou v sezóně často brzy obsazené )

- mapa dojezdu pro auta -

FOTO - INTERIER

Pozor, atraktivní termíny sezóny jsou u nás vždy velmi brzy rozebrány. Od 11/2010 začala rezervace APR na sezónu 2011. Všem našim stálým hostům proto doporučujeme nečekat a zajištění rezervace svého termínu si obratem zajistit. Objednávka