Raft na řece Cetina.

Kouzlo Dalmácie, to nejsou jen prosluněné pláže a moře ... " Cetina Raft " vám přiblíží ještě jinou Dalmácii, skrytou hned kousek za horami. Krása křišťálově čisté řeky Cetiny, s hlubokými kaňony, skrytými kouzelnými jeskyněmi, říčními ostrůvky, divokými pralesy, pozvolnými sjezdy a pohádkově starými mlýny. ( Tady se natáčel film "Vinnetou" )

Výletem prožijete příjemnou 3-hodinovou jízdu, bez velkého nebezpečí a uvidíte celou tu krásu nedotčené přírody.

Prudší část řeky se sjíždí po vlnách, v klidnějších místech se pak necháváme unášet proudem řeky, díváme se na kouzelnou krajinu a posloucháme zpěv ptáků. Krátká zastávka s malým občerstením, koupáním a potápěním se v příjemně teplé řece je dalším zpestřením našeho výletu. Někdo přitom stihne ještě nahlédnout do tajemství jeskyň a osvěžit se v křišťálově čistých vodopádech.

O pohodlné a bezpečné sjíždění řeky se starají zkušení průvodci ( skipeři ), kteří vás na cestu vybaví výstrojí a krátce zaškolí. Jsou neustále k dispozici, takže vám postačí už jen, že umíte plavat ! Sebou si pak vezmete plavky, krátké kalhoty, tričko, pohodlnou sportovní obuv, krém na opalování a suché rezervní oblečení. Pak už se nechte jen vtáhnout do tohoto nezapomenutelného dobrodružství na řece Cetina.

Cena pro účastníka této vodácké akce je 25 EUR ( 750,- Kč )